Calendar ۱۳۹۸/۰۸/۲۸

محصول جدید، کنسرو لوبیا چیتی

کنسرو لوبیا چیتی اویلا

با امید و توکل بر خدا و همت متخصصین شرکت گلبرگ غذایی کوروش، محصول کنسرو لوبیا در سس گوجه فرنگی اویلا و فامیلا؛ پا به عرصه تولید و توزیع گذاشت. به جرات و بدون اغراق می توان محصول حاضر را از نظر کیفی، یکی از بهترین کنسروهای لوبیای تولیدی در کشور دانست. به منظور صحه گذاشتن بر این ادعا به دلایل زیر اشاره می کنیم:

در کنسروهای لوبیا اویلا و فامیلا از بهترین نوع لوبیای تولیدی کشور، لوبیای تازه خمین با سرند 8-9، رب گوجه فرنگی منطقه فارس تولیدی از گوجه فرنگی با کیفیت، ادویجات تازه و بهداشتی استفاده شده است. همچنین محصول حاضر در مدرن ترین کارخانجات تولید کنسرو ایران تولید می گردد. این محصول منبع غنی از فیبر بوده که در سلامت و عملکرد بهتر دستگاه گوارش (خصوصاً پیشگیری از یبوست) بسیار سودمند است. بالا بودن درصد فیبر این محصول در کنار منیزم و پتاسیم قابل توجه خود، می­تواند در پایین آورن سطح "هوموسیستئین" که عامل افزایش خطر حمله قلبی است، تاثیر مستقیم بگذارد. لذا میتوان گفت این محصول در کاهش خطر حملات قلبی نیز سودمند است.  

همچنین منبع غنی از اسید فولیک (ویتامین B9) بوده که علاوه بر بهبود عمکرد دستگاه گوارش، می­تواند در سلامت قلب و عروق نیز بسیار تأثیرگذار باشد. این محصول حاوی انواع مواد معدنی سودمند از قبیل: آهن  و پتاسیم بوده که به ترتیب در پیشگیری از فقر آهن و درمان ریزش مو افراد بسیار کارامد است.

بطور کل میزان پروتئین گیاهی موجود در لوبیا چیتی نسبت به سایر گونه­های لوبیا بیشتر است؛ لذا در پیشگیری از اختلالات کلیوی و پوکی استخوان مفید خواهد بود.

همچنین لوبیا چیتی در کاهش وزن و لاغری نیز بسیار کارامد است. اکثر مواد غذایی، بویژه مواد غذایی پرچرب، سبب افزایش هورمون "لپتین" در خون می‌شود. تحقیقات نشان داده است که این هورمون نقش مهمی در افزایش اشتها و ابتلا به اضافه وزن دارد، این در حالی است که رژیم غذایی حاوی لوبیا چیتی باعث ترشح حداقل میزان لپتین در خون شده و از ابتلا به چاقی ناشی از افزایش اشتها، پیشگیری می‌کند.

کنسرو لوبیا چیتی فامیلا