درباره ما

معرفی گلبرگ غذایی کورش

گروه صنعتی گلرنگ

گروه صنعتی گلرنگ یک کسب و کار خانوادگی خصوصی است و مردم آن را از طریق توسعه پایدار، برندهای مورد اعتماد و تعهد به مسئولیت‌های اخلاقی و اجتماعی می‌شناسند. گروه صنعتی گلرنگ به عنوان یک شرکت هلدینگ، بیش از ۴۰ برند و ۷۰ شرکت را مدیریت می‌کند. و در کل، ۱۴ واحد استراتژیک کسب و کار، بیش از ۱ میلیارد واحد محصول در هر سال در ۸۰ گروه محصول فروش دارند.

گروه صنعتی گلرنگ سبد محصول متنوعی از بخش‌های مختلف کسب و کار شامل مراقبت شخصی، مراقبت از منزل، محصولات آرایشی و بهداشتی، محصولات غذایی و محصولات دارویی را داراست. یکی دیگر از بخش‌های مهم کسب و کار گروه صنعتی گلرنگ خرده فروشی و پخش است که زنجیره‌ای از بیش از 1500 فروشگاه خرده فروشی به نام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش(OK) را شامل می­شود. گروه صنعتی گلرنگ همچنین در ساخت‌وساز نیز فعالیت می‌کند که از جمله آن میتوان به مجتمع تجاری کورش‌مال  که شامل ۵۰۰ فروشگاه خرده فروشی، یک مجموعه سینمایی با ۱۴ سالن، ۳۰۰۰ صندلی، مرکز تفریحی خانوادگی، فود کورت، و مجموعه کودکان می‌شود، اشاره کرد. کورش مال ۱.۳ میلیون متر مربع است و ماهیانه به طور متوسط در حدود یک میلیون بازدیدکننده دارد.

چشم‌انداز گروه صنعتی گلرنگ ورود به فهرست ۵۰۰ شرکت برتر جهان تا سال 2025 با تکیه بر برندهای شناخته شده در سطح جهانی، خلاقیت، نوآوری و کارآفرینی و ارایه محصولات و خدمات متمایز با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت برای تبدیل شدن به تحسین برانگیزترین شرکت ایرانی و اشتغال‌زایی پایا و پویا است.

شرکت گلبرگ غذایی کوروش

شرکت گلبرگ غذایی کوروش، از شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی گلرنگ، در سال 1396 با بهره گیری از نیروی جوان و متخصص تاسیس شد. در حال حاضر شرکت گلبرگ غذایی کوروش با ارائه محصولات غذایی شامل کنسرو ماهی تن، رب گوجه فرنگی، عسل، انواع مربا و زیتون تحت برندهای اویلا، فامیلا، سانتین و کیمبال فعالیت می­ کند.

چشم انداز

چشم انداز مجموعه کسب برترین جایگاه در صنایع غذایی کشور، تبدیل شدن به نخستین گزینه مصرف‌کنندگان مواد غذایی کشور و بزرگترین صادرکننده کنسرویجات، عسل و مربا در ایران است.

بیانیه ماموریت

ما با ارائه محصولات با کیفیت، متمایز و لذت‌بخش، خوشنودی مصرف‌کنندگان محترم و افزایش سطح کیفیت زندگی هم‌وطنان عزیزمان و مردم کشورهای همسایه را رسالت بنیادین خود قرار داده‌ایم و با استقرار جدیدترین فن‌آوری‌ها و تجهیزات و جلب مشارکت سرمایه‌ی انسانی جوان، دانش‌محور، شاداب و با انگیزه‌ خود رشد پایدار را در تمامی زمینه‌ها دنبال می‌کنیم. شرکت گلبرگ غذایی کوروش سهیم شدن در توسعه‌ی گروه صنعتی گلرنگ به عنوان شرکت مادر خود و نیز حضور در فعالیت‌های انسان‌دوستانه‌ و در نظر گرفتن مسائل زیست‌محیطی را از ارزش‌های محوری خود می‌داند و سعی بر آن دارد تا با بهره‌گیری از ظرفیت‌های ایجادشده و سرمایه‌های ملّی و گزینش اخلاق‌مدارانه‌ استراتژی‌ها و تاکتیک‌های رقابتی در راستای بهبود فضای صنعت و جایگاه خود قدم بگذارد.